Pirmasis 400 W lygio modulis, skirtas gyvenamiesiems ir komerciniams stogams
Naujoji Vertex S 400W modulių klasė yra paremta pažangia Vertex platformos technologija. Vertex S puikiai suprojektuotas taip, kad atitiktų konkrečius stogo naudojimo reikalavimus, tokius kaip galia, efektyvumas, dydis, svoris, išvaizda, mechaninė apkrova ir patikimumas. Šis modulis užtikrins geriausią galios, dydžio ir svorio balansą.

Mažo dydžio, didelės galios
Vertex S generuoja iki 410 Wp galią net ribotoje erdvėje ir pasiekia 21,3 % modulio efektyvumą su didelio tankio elementų sujungimu. Jo kelių šynų technologija užtikrina geresnį šviesos sulaikymą, mažesnį serijinį pasipriešinimą, geresnį srovės surinkimą ir didesnį patikimumą. Kitaip tariant, „Vertex S“ suteiks jums iki 70 W daugiau galios, o savo dydžiu palygins su įprastiniais gaminiais.

Universalus sprendimas stogams
Vertex S buvo sukurtas taip, kad būtų suderinamas su esamais pagrindiniais inverteriais, optimizatoriais ir tvirtinimo sistemomis. Dėl puikaus dydžio ir mažo svorio jį lengva valdyti, be to, jis buvo optimizuotas siekiant minimalių transportavimo išlaidų. Vertex S suteikia jums lankstumo diegti sistemą.